fbpx

Wszystkie podróże samolotem wymagają dobrego przygotowania. Włącznie z logistyką dojazdu na lotnisko. Jeśli w pobliżu znajduje się miejsce do parkowania, można tam zostawić swój samochód. To oczywiście stresująca sytuacja, bo przynajmniej na kilka dni nie będzie się sprawować nad nim kontroli, co rodzi obawy, że podczas naszej nieobecności może wydarzyć się coś złego. Dlatego podpowiadamy, jak zabezpieczyć pojazd na parkingu, by po powrocie nie czekała na nas przykra niespodzianka. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Odpowiednie parkowanie w ramach ochrony pojazdu na parkingu

Zacznijmy od wybrania właściwego miejsca postoju. Najlepiej, jeśli podłoże jest wykonane z betonu, co chroni auto przed wilgocią. Trawa może być też zamieszkała przez insekty, co grozi po powrocie znalezieniem w samochodzie mrówek. Dobrze też wybrać teren oddalony od drzew, ponieważ grozi to zabrudzeniem pojazdu przez okoliczne ptactwo.

Zabezpieczanie samochodu na parkingu pokrowcem samochodowym

Innym wartym uwagi sposobem jest ochrona auta przy użyciu mocnej plandeki. Pokrowiec na samochód zmniejsza ryzyko kradzieży, ponieważ stanowi dodatkowe utrudnienie dla potencjalnych złodziei. Na dodatek stanowi doskonały sposób na to, by zabezpieczyć pojazd przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Warto z tego skorzystać, ale nie trzeba, jeśli skorzysta się z profesjonalnej oferty. Nasz parking świadczy kilka dodatkowych usług – w tym naprawcze oraz pielęgnacyjne. Po powrocie z dalekiej podróży można więc wsiąść do czystego i nienaruszonego w żaden sposób auta.

Kamerka jako sposób na zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą

Utrata swojej własności jest największą obawą związaną z pozostawieniem jej obok lotniska. A więc jak zabezpieczyć samochód na parkingu? Niektórzy kierowcy decydują się na zakup kamerki, która rejestruje to, co dzieje się wewnątrz pojazdu. To ułatwia szybką reakcję, a potem ewentualną identyfikację sprawców.

Lepiej jednak skorzystać z usług naszej firmy. Pilnujemy aut przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. To gwarancja całkowitego bezpieczeństwa pozostawionych nam samochodów.

Jak najlepiej zabezpieczyć samochód przy lotnisku Pyrzowice?

Aby mieć pewność, że po powrocie z podróży wszystko będzie w porządku, wystarczy skorzystać z oferty zaufanej firmy działającej w okolicy. Najlepszym rozwiązaniem jest Byczy Parking. Pyrzowice lotnisko znajduje się na tyle blisko, by znacząco ułatwić logistykę związaną z terminowym dostaniem się na swój samolot. Ponadto w ramach usług zajmiemy się wszystkim, co jest potrzebne do tego, aby zabezpieczyć samochód przez wyznaczony okres. Całodobowo i z uwzględnieniem dodatkowego serwisu pojazdu, jeśli tylko sobie tego zażyczysz. W ten sposób będziesz mieć mniej problemów na głowie podczas wylotu!