fbpx

Rezerwacja parkingu Pyrzowice

Cennik (Czerwiec)

Liczba dni
Cena
1 - 3

100 zł 

4

110 zł

5

120 zł

6

130 zł

7 - 8

 

140 zł

9

150 zł

10

160 zł

11

170 zł

12

180 zł

Każdy kolejny dzień: 

10 zł

Formularz rezerwacyjny

Katowicki port lotniczy należy do największych i najpopularniejszych w całej Polsce. Z Pyrzowic każdego roku odprawia się ok. 4,5 mln pasażerów – to piąty wynik w kraju. Wielu z podróżnych dojeżdża na lotnisko własnym samochodem, korzystając z okolicznych parkingów – takich jak nasz. Jeżeli również Ciebie interesuje pozostawienie auta na placu pod dobrą opieką, zdecyduj się na rezerwację i miej pewność, że po powrocie bezpiecznie do niego wsiądziesz, aby wrócić do domu!

CZYTAJ WIĘCEJ O REZERWACJI PARKINGU PYRZOWICE

Dlaczego warto z wyprzedzeniem zarezerwować parking lotniskowy?

Istnieje wiele powodów, dla których opłaca się pozostawić pojazd na naszym parkingu. Oto niektóre z nich.

Wewnętrzny spokój

To kluczowa kwestia, która dla niejednej osoby stanowi decydujący argument za skorzystaniem z rezerwacji naszej oferty. Świadomość, że niemal bezpośrednio po podróży możesz wsiąść do swojego auta czekającego na Ciebie nieopodal lotniska w Pyrzowicach, jest bezcenna, szczególnie gdy czujesz zmęczenie po długim locie albo spieszysz się gdzieś po wylądowaniu.

Oszczędność pieniędzy

Być może zastanawiasz się, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby pozostawienie samochodu tuż przy lotnisku. Taka może być Twoja pierwsza myśl, jednak gdy zajrzysz do cennika parkingu w Pyrzowicach i porównasz go z naszymi stawkami, zrozumiesz, dlaczego tak wiele osób decyduje się na naszą ofertę.

Oszczędność czasu

Inny pomysł, który może się pojawiać w Twojej głowie, dotyczy skorzystania z komunikacji publicznej i całkowitej rezygnacji ze swojego auta. W ten sposób stracisz jednak zarówno czas, bo podróż autobusem czy pociągiem trwa dłużej, jak i wewnętrzny spokój, np. w przypadku opóźnionego lotu. Wyobraź sobie, że zamiast o 20.00 Twój samolot ląduje na lotnisku w Katowicach dopiero o 23.30, kiedy transport publiczny już nie działa. Co wtedy? To trudna sytuacja, która naraża Cię na stres i ewentualne dodatkowe koszty, wynikające np. z konieczności rezerwacji noclegu w hotelu. Pozostawienie samochodu na naszym parkingu nieopodal Pyrzowic znacząco ułatwi Ci przyjazd i powrót do domu.

Bezpieczeństwo auta

A może po prostu zaparkować auto na jednej z ulic, w miejscu publicznym gdzieś w Katowicach, a następnie udać się na lotnisko autobusem? To ryzykowne ze względów bezpieczeństwa. Jeżeli potencjalny złodziej zauważy, że Twój samochód przez kilka dni stoi w tej samej lokalizacji i jest nieużywany, może uznać go za dobry cel. Stąd już niestety tylko krok od jego utraty. Jeżeli więc udajesz się na lotnisko Pyrzowice, rezerwacja naszego parkingu zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Zyskujesz pewność, że cały czas ktoś ma go na oku.

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Opieka nad Twoim autem to nasza podstawowa usługa, jednak oferta obejmuje również bezpłatny transfer bezpośrednio do katowickiego portu. Jeśli dokonasz rezerwacji, za darmo przewieziemy Ciebie i towarzyszące Ci osoby szybko i bezpiecznie z naszego parkingu na lotnisko w Pyrzowicach i odbierzemy po Twoim powrocie. Robimy, co w naszej mocy, aby Twoja podróż była jak najbardziej komfortowa i wiązała się wyłącznie z pozytywnymi wspomnieniami!

Jak zarezerwować parking przy lotnisku w Pyrzowicach?

To bardzo łatwe – wystarczy kilka prostych kroków, aby opłacić miejsce na naszym placu. Najpierw przejdź do formularza na stronie internetowej, w którym należy podać dane osobowe:

  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • adres poczty elektronicznej.

W kolejnej rubryce określ datę i godzinę przybycia oraz odjazdu, co pozwoli nam na zaplanowanie Twojego transferu do Pyrzowic. W tym samym celu prosimy o podanie liczby osób i aut, które u nas pozostaną w ramach rezerwacji. Po uzupełnieniu tych informacji i opłaceniu usługi na Twój telefon zostanie przesłana wiadomość SMS, w której otrzymasz dokładne wskazówki dojazdu na nasz parking przy katowickim lotnisku.

Płatności możesz dokonać online za pośrednictwem bezpiecznych systemów internetowych. Pamiętaj też, że w razie konieczności najpóźniej 24 godziny przed przyjazdem do nas masz prawo do odwołania dokonanej rezerwacji i otrzymania pełnego zwrotu poniesionych wcześniej z tego tytułu kosztów. Skorzystaj z Byczego Parkingu w Pyrzowicach i podróżuj wygodnie i sprawnie!