fbpx

Rezerwacja parkingu Pyrzowice

Cennik

Liczba dni
Cena
1 - 3

75 zł

4

80 zł

5

85 zł

6

90 zł

7 - 8

 

100 zł

9

110 zł

10

120 zł

11

130 zł

12

140 zł

Każdy kolejny dzień: 

5 zł

Opinie klientów

Bartosz
Bartosz
2023-03-21
Wszystko zgodnie z ustaleniami
Justyna Kukułka
Justyna Kukułka
2023-03-20
Byczy Parking uratował nas dzień przed wakacjami - wszystkie parkingi były pełne, a pozostałe miały kosmiczne ceny. Transfer w obie strony szybki, a obsługa bardzo miła. Korzystam od długiego czasu i polecam!
Pawel Stanny
Pawel Stanny
2022-11-09
Parking bardzo dobrze usytuowany, miła, szybka i fachowa obsługa, szczerze polecam!!!
Joanna Tatka
Joanna Tatka
2022-11-05
Polecam. Miła obsługa szybki transfer.
Petr Čížek
Petr Čížek
2022-11-02
Extremely satisfied with this parking. Prompt online communication, fast transport to/from the airport by their own shuttle and quickly solving our specific needs (we needed to re-charge our electro car for which purpose the parking provided an electric socket and even did not charge us anything extra as they used their own solar panels). Definitely excellent option when seeking private parking around Katowice airport.
Paweł Dusza
Paweł Dusza
2022-11-02
Profesjonalizm, albo to już rutyna. 100% polecam.
Marcin Samsel
Marcin Samsel
2022-11-02
bardzo dobry transfer w obie strony ( z lotniska o 03.00 ),
Tomasz Dziki
Tomasz Dziki
2022-11-01
Lecisz na 7 dni a liczą za 9 dni bo zahaczyles po godzinie z każdej doby po wylocie i przylocie. Reszta w porządku. Odnosząc sie do odp. to próba z mojej strony była z Waszej strony taki mamy system. Nawet jesli takowy jest to nie nadaje się on system by go przedstawić. Bo nie chodzi o kilkanaście zl tylko formę. Dlatego 4 gwiazdki. Ale ogólnie poza tym to szczerze polecam ten parking dowozi nas wygodny Ford custom bylismy szybko odebrani z lotniska parking przestrzenny nie parkowali nas obok siebie co 25 cm jak gdzie indziej
Dariusz Mirocha
Dariusz Mirocha
2022-11-01
Rewelacja ! Szybko i sprawnie !!! Oby tak dalej.

Formularz rezerwacyjny

Katowicki port lotniczy należy do największych i najpopularniejszych w całej Polsce. Z Pyrzowic każdego roku odprawia się ok. 4,5 mln pasażerów – to piąty wynik w kraju. Wielu z podróżnych dojeżdża na lotnisko własnym samochodem, korzystając z okolicznych parkingów – takich jak nasz. Jeżeli również Ciebie interesuje pozostawienie auta na placu pod dobrą opieką, zdecyduj się na rezerwację i miej pewność, że po powrocie bezpiecznie do niego wsiądziesz, aby wrócić do domu!

CZYTAJ WIĘCEJ O REZERWACJI PARKINGU PYRZOWICE

Dlaczego warto z wyprzedzeniem zarezerwować parking lotniskowy?

Istnieje wiele powodów, dla których opłaca się pozostawić pojazd na naszym parkingu. Oto niektóre z nich.

Wewnętrzny spokój

To kluczowa kwestia, która dla niejednej osoby stanowi decydujący argument za skorzystaniem z rezerwacji naszej oferty. Świadomość, że niemal bezpośrednio po podróży możesz wsiąść do swojego auta czekającego na Ciebie nieopodal lotniska w Pyrzowicach, jest bezcenna, szczególnie gdy czujesz zmęczenie po długim locie albo spieszysz się gdzieś po wylądowaniu.

Oszczędność pieniędzy

Być może zastanawiasz się, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby pozostawienie samochodu tuż przy lotnisku. Taka może być Twoja pierwsza myśl, jednak gdy zajrzysz do cennika parkingu w Pyrzowicach i porównasz go z naszymi stawkami, zrozumiesz, dlaczego tak wiele osób decyduje się na naszą ofertę.

Oszczędność czasu

Inny pomysł, który może się pojawiać w Twojej głowie, dotyczy skorzystania z komunikacji publicznej i całkowitej rezygnacji ze swojego auta. W ten sposób stracisz jednak zarówno czas, bo podróż autobusem czy pociągiem trwa dłużej, jak i wewnętrzny spokój, np. w przypadku opóźnionego lotu. Wyobraź sobie, że zamiast o 20.00 Twój samolot ląduje na lotnisku w Katowicach dopiero o 23.30, kiedy transport publiczny już nie działa. Co wtedy? To trudna sytuacja, która naraża Cię na stres i ewentualne dodatkowe koszty, wynikające np. z konieczności rezerwacji noclegu w hotelu. Pozostawienie samochodu na naszym parkingu nieopodal Pyrzowic znacząco ułatwi Ci przyjazd i powrót do domu.

Bezpieczeństwo auta

A może po prostu zaparkować auto na jednej z ulic, w miejscu publicznym gdzieś w Katowicach, a następnie udać się na lotnisko autobusem? To ryzykowne ze względów bezpieczeństwa. Jeżeli potencjalny złodziej zauważy, że Twój samochód przez kilka dni stoi w tej samej lokalizacji i jest nieużywany, może uznać go za dobry cel. Stąd już niestety tylko krok od jego utraty. Jeżeli więc udajesz się na lotnisko Pyrzowice, rezerwacja naszego parkingu zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Zyskujesz pewność, że cały czas ktoś ma go na oku.

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Opieka nad Twoim autem to nasza podstawowa usługa, jednak oferta obejmuje również bezpłatny transfer bezpośrednio do katowickiego portu. Jeśli dokonasz rezerwacji, za darmo przewieziemy Ciebie i towarzyszące Ci osoby szybko i bezpiecznie z naszego parkingu na lotnisko w Pyrzowicach i odbierzemy po Twoim powrocie. Robimy, co w naszej mocy, aby Twoja podróż była jak najbardziej komfortowa i wiązała się wyłącznie z pozytywnymi wspomnieniami!

Jak zarezerwować parking przy lotnisku w Pyrzowicach?

To bardzo łatwe – wystarczy kilka prostych kroków, aby opłacić miejsce na naszym placu. Najpierw przejdź do formularza na stronie internetowej, w którym należy podać dane osobowe:

  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • adres poczty elektronicznej.

W kolejnej rubryce określ datę i godzinę przybycia oraz odjazdu, co pozwoli nam na zaplanowanie Twojego transferu do Pyrzowic. W tym samym celu prosimy o podanie liczby osób i aut, które u nas pozostaną w ramach rezerwacji. Po uzupełnieniu tych informacji i opłaceniu usługi na Twój telefon zostanie przesłana wiadomość SMS, w której otrzymasz dokładne wskazówki dojazdu na nasz parking przy katowickim lotnisku.

Płatności możesz dokonać online za pośrednictwem bezpiecznych systemów internetowych. Pamiętaj też, że w razie konieczności najpóźniej 24 godziny przed przyjazdem do nas masz prawo do odwołania dokonanej rezerwacji i otrzymania pełnego zwrotu poniesionych wcześniej z tego tytułu kosztów. Skorzystaj z Byczego Parkingu w Pyrzowicach i podróżuj wygodnie i sprawnie!