fbpx

Pyrzowice parking - cennik

Cennik

Liczba dni
Cena
1 - 3

75 zł

4

80 zł

5

85 zł

6

90 zł

7 - 8

100 zł

9

110 zł

10

120 zł 

11

130 zł

12

140 zł

Kazdy kolejny dzień  

5 zł

Planujesz wylot z największego portu w województwie śląskim? Lotnisko w Pyrzowicach pod Katowicami oferuje bogatą siatkę połączeń, umożliwiając podróż do wielu zakątków Europy, Azji i Afryki. Zanim jednak wsiądziesz do samolotu, musisz jakoś dostać się do terminala. Jeżeli chcesz przyjechać własnym autem i zastanawiasz się, gdzie je zastawić na czas swojej nieobecności, zachęcamy do skorzystania z naszego parkingu. Zapoznaj się z usługami i cennikiem i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na tę ofertę!

CZYTAJ WIĘCEJ O CENNIKU PARKINGU PYRZOWICE

Stawki za parking w pobliżu lotniska w Pyrzowicach

Konkretna kwota, którą zapłacisz za pozostawienie samochodu na naszym placu na czas swojego wyjazdu, zależy od tego, jak długa będzie Twoja nieobecność. Identyczny cennik za parking w pobliżu lotniska Pyrzowice pod Katowicami obowiązuje w przypadku, gdy rezerwacja obejmuje 1-3 dni. Nie ma znaczenia, czy będzie to jedna, czy 3 doby – aktualnie zapłacisz za usługę 110 zł. Stawka wzrasta do 120 zł przy czterech dniach, podczas gdy 130 zł wynosi przy pięciu, a 140 zł przy sześciu. Z kolei cena za 7 i 8 dób to 150 zł, a za każdą kolejną należy doliczyć 10 zł. Tak prezentują się opłaty obowiązujące w połowie 2023 r.

Być może zastanawiasz się, czy podane stawki należy uznać za atrakcyjne i opłacalne. Od razu możemy rozwiać Twoje wątpliwości – zdecydowanie tak! Na poparcie tego stwierdzenia wystarczy porównać cennik za nasz parking z tym oferowanym przez lotnisko Pyrzowice w okolicach Katowic. Zaledwie jedna doba kosztuje tam 100 zł, 4 dni pobytu to wydatek 190 zł, podczas gdy za tygodniowy postój należy zapłacić aż 300 zł. Jak widzisz, cena może być nawet dwa razy wyższa niż u nas! Zdecyduj się na naszą ofertę i oszczędź setki złotych.

Dlaczego opłaca się pozostawić auto na naszym parkingu?

Jeśli teraz myślisz sobie, że cennik za parking bezpośrednio przy lotnisku jest rzeczywiście wyższy, ale za to jego wybór daje większy komfort, pamiętaj, że również we współpracy z naszą firmą podjeżdżasz pod sam terminal. Całkowicie za darmo, w ramach ustalonej wcześniej ceny za usługę, sprawnie transportujemy Cię wygodnym busem wprost do Pyrzowic. Po co płacić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych więcej za to samo? Skorzystaj z naszej oferty i podróżuj z Katowic tanio i komfortowo!

Skoro wciąż chodzi o pieniądze, to czy nie lepiej po prostu dojechać na lotnisko autobusem albo pociągiem? Wtedy w ogóle znika kwestia rozpatrywania cennika za parking. Owszem, jest to jakieś rozwiązanie, jednak co, jeśli mieszkasz daleko od Pyrzowic, a Twój samolot wyląduje w Polsce z opóźnieniem? Wówczas istnieje ryzyko, że nie zdążysz na powrotny kurs koleją czy autobusem i pojawi się dodatkowy problem, który z reguły kończy się wynajęciem hotelu i powrotem następnego dnia. Pozostawiając auto u nas w ramach ustalonej ceny, masz pewność, że będzie na Ciebie czekać i nawet jeżeli w podróży wystąpią problemy, od razu po wylądowaniu wsiądziesz do samochodu i ruszysz do domu.

Dojazd do Pyrzowic samochodem a inne rozwiązania

Pozostając jeszcze przy transporcie zbiorowym, warto zauważyć, że jego opłacalność względem dojazdu na lotnisko własnym autem traci na opłacalności w przypadku grupowej wycieczki. Gdy wybierasz się w drogę z bliską Ci osobą, rodziną czy kilkorgiem znajomych, każdy z was ponosi koszt biletu i płaci cenę za pociąg czy autobus. Wybór samochodu oznacza brak tych wydatków – paliwo i cennik za nasz parking w Pyrzowicach pod Katowicami kosztują tyle samo bez względu na liczbę podróżnych.

Istnieje jeszcze jedna możliwość na pozostawienie pojazdu na czas podróży – zaparkowanie go przy normalnej ulicy, całkowicie za darmo. Czy to jednak dobry pomysł? Cóż, jeżeli Twoje auto ma jakąś wartość, niebezzasadne są obawy o ryzyko kradzieży. Nie da się ukryć, że drogi samochód, do którego przez kilka dni nikt nie zagląda, to łakomy kąsek dla złodziei. Aby spać spokojnie i zyskać gwarancję bezpieczeństwa swojej własności, zdecyduj się na nasz parking, którego cena jest atrakcyjna. Lotnisko pod Katowicami położone w Pyrzowicach znajduje się tuż obok, dlatego poza ochroną auta przed kradzieżą oszczędzasz też czas na dojazdach z miasta.

Wygodny i darmowy transport pod sam terminal w Pyrzowicach

Jedną z obaw niektórych naszych potencjalnych klientów, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z parkingu, jest odległość dzieląca go od samego terminala. Dystans ok. 2,5 km to dość sporo, szczególnie gdy podróżujesz z wieloma bagażami czy w grupie osób. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego, aby zadbać o Twój komfort, w cenie usługi dowozimy Cię i ewentualnie towarzyszące Ci osoby bezpośrednio na samo lotnisko w Pyrzowicach.

Korzystamy z nowoczesnych, dobrze wyposażonych i wygodnych busów, w których pomieszczą się wszystkie Twoje bagaże. Darmowa usługa obejmuje również odbiór po powrocie. Wystarczy, że poinformujesz nas, o której lądujesz, a będziemy na Ciebie czekać o wskazanej godzinie tuż przy terminalu na lotnisku w Katowicach, skąd zawieziemy Cię na parking, gdzie będzie czekał Twój samochód. Działamy w trybie całodobowym, więc w razie opóźnień w podróży wystarczy nas poinformować, a zjawimy się później. Transport jest realizowany w ramach jednakowego cennika bez względu na liczbę osób.

Kiedy przyjechać na parking przy lotnisku w Pyrzowicach?

Rekomendujemy zapoznanie się z tą częścią tekstu przede wszystkim osobom, które po raz pierwszy wylatują z lotniska w Pyrzowicach. Jednym z kluczowych aspektów związanych z podróżą z Polski jest godzina pojawienia się w terminalu. Jak wcześnie należy się w nim zameldować? Przyjmuje się, że optymalny margines czasowy obejmuje 2-3 godz. – tyle w zupełności wystarczy do załatwienia wszelkich formalności i spokojnego przejścia odprawy.

Mając to na uwadze, można stwierdzić, że na naszym parkingu, na którym w atrakcyjnej cenie pozostawisz auto, warto zjawić się na ok. 3 godz. przed planowanym wylotem. W ciągu kilku-kilkunastu minut przetransportujemy Cię i ewentualnie towarzyszące Ci osoby wprost na lotnisko zlokalizowane pod Katowicami. Podróż busem odbywa się w ramach cennika za parking. Z uwagi na bliską odległość i mały ruch przebiega ona płynnie i bez ryzyka opóźnień niezależnie od dnia i godziny.

Jeżeli należysz do grona nieco bardziej doświadczonych podróżników i już nie jeden lot masz za sobą, możesz pojawić się w Pyrzowicach nieco później i zachować mniejszy margines czasowy. W takim przypadku w zupełności wystarczy Ci dwugodzinny zapas. Co więcej, możesz go skrócić nawet do ok. 90 minut, jeśli cena Twojego biletu obejmuje wyłącznie bagaż podręczny. W takiej sytuacji znika konieczność nadawania go, co przyspiesza procedury.

Zarezerwuj parking koło Pyrzowic i podróżuj tanio i komfortowo

Istnieje wiele możliwości na pozostawienie samochodu na czas podróży, jednak pod względem relacji jakości do ceny według wielu opinii najlepiej wypada nasz parking. Maksimum wygody i bezpieczeństwa, atrakcyjne stawki i profesjonalna obsługa sprawiają, że naszą ofertę wybiera coraz więcej podróżnych, którzy na lotnisko w Pyrzowicach pod Katowicami przybywają własnym samochodem. Jeżeli do nich należysz, zdecyduj się na współpracę z nami i przekonaj się, że warto!